SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Kontaktpersoner Lönsboda GoIF 2021
Ordförande Tommy Johansson 0739-219021 yvonnetommy37@outlook.com
V. Ordförande Bertil Svensson 0703-730212 21506@telia.com
Kassör Therese Cederqvist 0733-107454  therese.cederqvist@live.se
Ledarmot Anna Olsson 0702-169798  annaols30@hotmail.com
Ledarmot Göran Nilsson 0708-232665  stilon-tryck@hotmail.com
Ledarmot Johanna Stjernkvist 0723-527624 johanna.stjernkvist85@gmail.com
       
Sektioner      
Fotbollssektion Vakant - -
Anläggningssektion Göran Nilsson 0708-232665  stilon-tryck@hotmail.com
Bingosektion Steve Stigsson 0737-821354   steve.stigsson@icloud.com
Domaransvarig Vakant - -
Målvaktstränare Albin Stjernkvist 0766-190781 albin.stjernkvist@inter.ikea.com
Webbansvarig Ingrid Persson 0734-331288 ingridperssonrask@gmail.com
Kioskansvarig Katarina Roukojärvi 0761-020328 kimmor@telia.com
Valberedning Tommy Johansson 0739-219021 yvonnetommy37@outlook.com
Ungdomssektion Emma Roslund-Johansson 0706-780176  emma.roslundjohansson@ikano.se
       
Lag      
Herr Mikael Olofsson 0701-661956   mikael.olofsson@lekolar.se
Herr Johan Frieberg 0709-988590 johan.friebergs@gmail.com
Herr Mats Svensson 0761-314150 mats.svensson@fredricsons.com
       
Dam Therese Cederqvist 0733-107454 therese.cederqvist@live.se
F15 (04) Therese Cederqvist 0733-107454 therese.cederqvist@live.se
P14 (06/07/08) Fredrik Cederqvist 0768-819416  fredrik.cederqvist@live.se
P14 (06/07/08) Albin Stjernkvist 0766-190781 albin.stjernkvist@inter.ikea.com
P14 (06/07/08) Mikael Hofflander 0733-333676  mikael.hofflander@volvocars.com
F12 (09) Ingmar Eriksson 0709-654339 ingmar.eriksson2020@outlook.com
F12 (09) Mathilda Larsson 0734-441660 mathilda_larsson@live.se
P11 (10/11) Mia Persson (Admin) 0709-507748 

miapersson73@live.se

F9 (11) Elin Görbring  0703-913409 gorbring@gmail.com
F9 (11) Andreas Nilsson 0736-603205 andreas.nilsson73@outlook.com
P9 (12) Emelie Eklund 0703-564874 emelie.eklund@yahoo.se
P9 (12) Linn Johansson 0703-769101 linnj84@hotmail.com
P/F8 (13) Kim Björnsson 0709-909681 kim_bjornsson@outlook.com
P/F8 (13) Andreas Sundberg 0731-535502 sundberg84@hotmail.com
P/F7 (14) Patrik Truedsson 0768-501491

patriktruedsson@hotmail.com

P/F6 (15) Peter Håkansson 0708-896526

erika_pidde@yahoo.com

Kansliet      
Adress: Lönsboda GoIF 0479-208 71 lonsbodagoif@live.com
  Arenagatan 1    
  283 71 Lönsboda    
       
Öppetider      
Aktiv säsong: Tisdagar: 09.00 – 16.45  
  Fredagar: 09.00 – 13.15    
Vinter: Tisdagar: 08.15 – 15.45    
  Fredagar: 09.15 – 13.15    

 

 

 
Diamantsponsor
Guldsponsorer
Silversponsor
Bronssponsor
Platinasponsor