SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Kontaktpersoner Lönsboda GoIF 2022
Ordförande Tommy Johansson 0739-219021 yvonnetommy37@outlook.com
V. Ordförande Bertil Svensson 0703-730212

berrasv@outlook.com

Kassör Therese Cederqvist 0733-107454  therese.cederqvist@live.se
Ledarmot Anna Olsson 0702-169798  annaols30@hotmail.com
Ledarmot Göran Nilsson 0708-232665  stilon-tryck@hotmail.com
Ledarmot Johanna Stjernkvist 0723-527624 johanna.stjernkvist85@gmail.com
Ledamot  Ilona Jönsson 0733-722240 ilonajonsson@gmail.com
Sektioner      
Ordf. Herrsekt. Albin Stjernkvist 0766-190781

albin.stjernkvist@inter.ikea.com

Ordf. Damsekt. Emma Roslund Johansson 0709-78 01 76

emma.roslundjohansson@ikano.se

Ordf. Ungdomss. Patrik Truedsson 0768-50 14 91

patriktruedsson@hotmail.com

Bingosektion Steve Stigsson 0737-82 13 54

steve.stigsson@hotmail.se

Anläggninssektion Göran Nilsson 0708-23 26 65

stilon-tryck@hotmail.com

Webbansvarig Ingrid Persson 0734-331288 ingridperssonrask@gmail.com
Kioskansvarig Katarina Roukojärvi 0732-331680 ruokojarvikatarina@gmail.com
Valberedning Tommy Johansson 0739-219021 yvonnetommy37@outlook.com
Fotbollssektion Johan Frieberg 0709-98 85 90

johan.friebergs@gmail.com

       
Lag      
Herr Johan Frieberg 0709-988590 johan.friebergs@gmail.com
Herr Timmy Nilsson 0768-679943

timmiy.nilsson@gmail.com

Dam Therese Cederqvist 0733-107454

therese.cederqvist@live.se

F15 (05,06,07) Therese Cederqvist 0733-107454

therese.cederqvist@live.se

P15 (06/07/08) Fredrik Cederqvist 0768-819416  fredrik.cederqvist@live.se
P15 (06/07/08) Albin Stjernkvist 0766-190781 albin.stjernkvist@inter.ikea.com
P11 (10/11) Mia Persson (Admin) 0709-507748  miapersson73@live.se
F12 (11) Elin Görbring  0703-913409 gorbring@gmail.com
F12 (11) Andreas Nilsson 0736-603205 andreas.nilsson73@outlook.com
P10 (12) Emelie Eklund 0703-564874 emelie.eklund@yahoo.se
P10 (12) Linn Johansson 0703-769101 linnj84@hotmail.com
P9 (13) Kim Björnsson 0709-909681 kim_bjornsson@outlook.com
P9 (13) Andreas Sundberg 0731-535502 sundberg84@hotmail.com

F9 (13,14)

P7 (14)

Patrik Truedsson 0768-501491

patriktruedsson@hotmail.com

P/F7 (15)

P/F7 (15)

P/F6 (16)

Johan Sphann

Peter Håkansson

Johanna Bengtsson

0763-051416

0708-896526

0730-555220

spann.johan@gmailcom

erika_pidde@yahoo.com

ijc.bengtsson@gmail.com

Kansliet Lönsboda GoIF 0760-14 46 97 lonsbodagoif@live.com
       
Adress: Arenagatan 1    
  283 71 Lönsboda    
Öppettider      
Aktiv säsong: Tisdagar: 09.15 – 16.45    
  Fredagar: 09.15 – 13.15    
Vinter: Tisdagar: 08.15 – 16.15  

Byggmästaregatan 4, Lönsboda

  Fredagar: 09.15 – 13.15   Byggmästaregatan 4, Lönsboda
     
       
       
       

 

 

 
Diamantsponsor
Guldsponsorer
Silversponsor
Bronssponsor
Platinasponsor